• DUŻY OSUSZACZ POWIETRZA, POCHŁANIACZ WILGOCI CARRUZZO

Symbol: 5900779931008
446.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier (Przedpłata) 0
Paczka w Ruchu 0
Paczkomaty 24/7 InPost 0
Paczkomaty 24/7 InPost (Pobranie) 25.9
Kurier (Pobranie) 29.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 603-657-332

Zostaw telefon

OSUSZACZ POWIETRZA

 • DZIAŁA W OPARCIU O SYSTEM PELTIERA - zasada działania osuszacza polega na wytwarzaniu różnicy temperatur między dwoma płytkami, pomiędzy którymi przepływa prąd. Osuszacz pobiera powietrze i kieruje na chłodną płytkę, gdzie schładzane jest poniżej temperatury punktu rosy (wytrąca się woda, która odprowadzana jest do zbiornika). Następnie suche powietrze kierowane jest na gorącą płytkę, gdzie się nagrzewa. Suche i ciepłe powietrze wraca do pomieszczenia.
 • CZUJNIK POZIOMU WODY - w urządzeniu znajduje się detektor, który wykrywa napełnienie zbiornika. Kiedy zbiornik jest pełny, zaświeca się czerwona lampka kontrolna, a urządzenie jest automatycznie wyłączane.
 • DBA O ZDROWIE RODZINY - skutecznie pozbywa się nagromadzonej w mieszkaniu wilgoci, dzięki czemu polepsza jakość powietrza w mieszkaniu, zmniejsza osadzanie się wilgoci oraz redukuje prawdopodobieństwo powstawania grzyba.
 • ESTETYCZNY DESIGN - urządzenie jest zaprojektowane z myślą nie tylko o funkcjonalności, ale również o estetyce. Pięknie prezentuje się w każdym pomieszczeniu.
 • SPECYFIKACJA - moc 72W; zasilanie 220-240V; maksymalna wielkość pomieszczenia: <40 m²; temperatura pracy: 5-35°C; wydajność 550ml/24h; wymiary (dł/szer/wys): 15/21,5/34cm; waga 2,2kg.

SPECYFIKACJA

 • moc: 72W
 • zasilanie: 220-240V
 • pojemność zbiornika: 1100ml
 • maksymalna wielkość pomieszczenia: <40 m²
 • temperatura pracy: 5-35°C
 • wydajność: 550 ml/24h
 • wymiary (dł/szer/wys): 15/21,5/34cm
 • waga zestawu: 2,2kg
 • waga z opakowaniem: 3,3kg

W ZESTAWIE

 • osuszacz
 • zasilacz

W Twoim mieszkaniu jest problem z nadmierną wilgocią? Nie bagatelizuj go i koniecznie zaopatrz się w duży osuszacz powietrza. Wysoki poziom wilgoci w mieszkaniu może być przyczyną częstych przeziębień i rozwoju alergii, a nawet astmy. Zawilgocone pomieszczenia nie tylko nieprzyjemnie pachną stęchlizną, ale również są idealnym środowiskiem do rozwoju grzyba i zwiększenia ilości roztoczy. Wydajny pochłaniacz wilgoci to urządzenie, które skutecznie poradzi sobie z nadmiernym zawilgoceniem mieszkania i przywróci Twojej rodzinie prawidłowe warunki do życia.

Ciekawym rozwiązaniem wilgoci w mieszkaniu jest elektryczny osuszacz. Ten designerski reduktor wilgoci działa bez hałaśliwego kompresora, dzięki czemu jest cichy, a jego praca nie jest uciążliwa dla domowników. Zasada działania dużego osuszacza powietrza opiera się na wytwarzaniu różnicy temperatur na dwóch płytkach, pomiędzy którymi przepływa prąd. Elektryczny osuszacz Peltiera pobiera powietrze i kieruje na chłodną płytkę, gdzie schładzane jest ono poniżej temperatury punktu rosy (wytrąca się woda, która odprowadzana jest do zbiornika wydajnego pochłaniacza wilgoci). Następnie suche powietrze kierowane jest na gorącą płytkę, gdzie się nagrzewa. Suche i ciepłe powietrze opuszcza designerski reduktor wilgoci i wraca do pomieszczenia.

Przy mocno zawilgoconych pomieszczeniach warto postawić na szczególnie wydajny pochłaniacz wilgoci. Duży osuszacz powietrza ma wydajność aż 550ml/dobę, dzięki czemu będzie skuteczny również przy wysokim poziomie wilgotności powietrza. Powierzchnia osuszania designerskiego reduktora wilgoci wynosi aż do 40 m² - poradzi sobie z większością pomieszczeń w domu. W elektrycznym osuszaczu znajduje się zaawansowany czujnik poziomu wody, czyli specjalny detektor, który wykrywa napełnienie zbiornika. Kiedy zbiornik jest pełny, zaświeca się lampka kontrolna, a urządzenie jest automatycznie wyłączane. Pojemność zbiornika to aż 1100 ml, a jego opróżnianie jest bardzo proste.

Ochroń swoją rodzinę przed chorobotwórczymi grzybami, pleśnią i roztoczami!

Na szybach skrapla się woda, w kątach pomieszczenia pojawia się pleśń i nieprzyjemny zapach? To oznacza, że masz problem ze zbyt wysoką wilgotnością w pomieszczeniu.

Obniż ją za pomocą naszego osuszacza. Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych wkładów, ani chemikaliów. Urządzenie działa bardzo cicho i jest lekkie dzięki zastosowaniu technologii Peltiera (bez głośnego kompresora).

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

paczka-w-ruchu(11).png