• Koło do jogi

Symbol: 5902802906045
Brak towaru
218.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier (Przedpłata) 0
Paczka w Ruchu 0
Paczkomaty 24/7 InPost 0
Paczkomaty 24/7 InPost (Pobranie) 25.9
Kurier (Pobranie) 29.9
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon
 

KOŁO DO JOGI

  • ELASTYCZNE - przyrząd do ćwiczeń wykonany został z tworzywa oraz pianki, co gwarantuje odpowiednią sprężystość, ale także stabilność, która umożliwia prawidłowe wykonywanie ćwiczeń.

  • LEKKIE - niska waga pomaga w przenoszeniu oraz ustawianiu w wybranej pozycji dopasowanej do charakterystyki prowadzonego treningu.

  • SPECYFIKACJA - wymiary (średnica/szerokość): 32,5/13cm; waga 1,2kg; waga z opakowaniem: 1,55kg.

  • SZEROKIE ZASTOSOWANIE - kształt oraz struktura pozwalają na wykorzystanie do zróżnicowanego zestawu ćwiczeń w ramach zajęć z jogi, jak również innych rodzajów aktywności fizycznej.

  • ANTYPOŚLIZGOWE - zewnętrzna warstwa to elastyczna pianka, która zapewnia prawidłową amortyzację, a tym samym dobre oparcie i niskie ryzyko ześlizgnięcia się.SPECYFIKACJA

  • wymiary (średnica/szerokość): 32,5/13cm

  • waga: 1,2kg

  • waga z opakowaniem: 1,55kg

Aktywność fizyczna zapewnia nie tylko prawidłowy rozwój, stabilne, codzienne funkcjonowanie organizmu oraz dobre samopoczucie. Wspomaga także naturalną równowagę psychiczną i duchową.

Ćwiczenia jogi umożliwiają realizację tych założeń, a ich złożoność oraz kompleksowość pozwalają na stosowanie dodatkowego sprzętu, który urozmaica trening. Koło do jogi to przyrząd, dzięki któremu można wydobyć pełen potencjał z poszczególnych rodzajów ćwiczeń bądź asanów.

Elastyczna konstrukcja z amortyzującą, gwarantującą stabilne podparcie powierzchnią powoduje, że w o wiele większym zakresie i znacznie bezpieczniej można wykonywać poszczególne zestawy ćwiczeń. Koło do jogi pozwala także na zwiększenie swojej elastyczności, wspomaga prawidłowe rozciąganie oraz stanowi bezpieczne i stabilne podparcie przy najbardziej skomplikowanych figurach.

Zewnętrzna warstwa wykonana jest z elastycznej pianki, co zapewnia prawidłową amortyzację, a tym samym dobre oparcie i niskie ryzyko ześlizgnięcia się.

Niska waga sprawia, że koło do jogi można łatwo przenosić oraz ustawiać w wybranej pozycji, optymalnie dopasowanej do charakterystyki prowadzonego treningu. Regularny kształt oraz zwarta, symetryczna struktura przyrządu pozwalają na wykorzystanie go do różnego rodzaju ćwiczeń. Koło jest dedykowane do zajęć z jogi, ale z powodzeniem można go używać również do innych rodzajów aktywności fizycznej, takich jak stretching, aerobik, fitness czy crossfit.

DLACZEGO WARTO ĆWICZYĆ JOGĘ?

Wpływa pozytywnie na kondycję fizyczną, zwiększa gibkość oraz wytrzymałość. Rozwija równomiernie zmuszając do pracy wszystkie grupy mięśni.

Opóźnia procesy starzenia

Poprawia podstawę ciała - praktykowanie ćwiczeń z wykorzystaniem koła wymusza utrzymywanie prawidłowej podstawy ciała, przez co przestajemy się garbić.

Pozytywnie wpływa na mięśnie kręgosłupa - mięśnie stają się bardziej rozciągnięte i elastyczne.

Wzmacnia stawy i kości, likwiduje bóle pleców, karku, barków i kolan.

Reguluje ciśnienie krwi - regularne ćwiczenia dzięki lepszemu ukrwieniu i dotlenieniu pozwala obniżyć ciśnienie i utrzymać je na odpowiednim poziomie.

Sprzyja pracy serca - podobnie jak trening cardio, czy jazda na rowerze zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału, udaru mózgu, miażdżycy, cukrzycy i otyłości.

Łagodzi bóle głowy

Przyspiesza metabolizm - stymuluje narządy wewnętrzne, przez co zmniejsza się apetyt i łatwiej kontrolować wagę.

Zwiększa odporność organizmu na stres, pomaga się zrelaksować a także poprawia koncentrację.

Pomaga w walce z depresją - pomaga uzyskać równowagę wewnętrzną.

Służy kobietom w ciąży - wiele asan wykonywanych w czasie ciąży świetnie wpływa na matkę i dziecko.

Pomaga dzieciom chorym na autyzm - pozytywnie wpływa na napięcie psychiczne i stres. Codzienne sesje jogi zmniejszają nadpobudliwość, agresję i wycofanie


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

paczka-w-ruchu(11).png