• Rozkładana Suszarka na pranie - dwa poziomy

Symbol: 5902802904041
442.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena dostawy 0
Kurier (Przedpłata) 0
Paczka w Ruchu 0
Paczkomaty 24/7 InPost 0
Paczkomaty 24/7 InPost (Pobranie) 25.9
Kurier (Pobranie) 29.9
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Zamówienie telefoniczne: 603-657-332

Zostaw telefon
 

SUSZARKA NA PRANIE 

POJEMNA - aż ~22 metrów długości prętów umożliwia rozwieszenie znacznej ilości ubrań.

EMALIOWANA POWIERZCHNIA - pokryte emalią pręty sprawiają, że łatwo na nich rozwiesić odzież i nie powstają nadmierne zagniecenia.

SPECYFIKACJA - wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 168-175/54,5/109-123,5cm; wymiary po złożeniu (dł/szer/wys): 13/54,5/109,5cm; długość robocza górnych prętów: 78,5cm; długość robocza bocznych prętów: 48cm; waga suszarki 6,35kg.

PROSTY MONTAŻ - suszarka dostarczana jest w całości, zatem wystarczy ją wyciągnąć z kartonu, opcjonalnie dołączyć kółka i rozstawić, aby od razu można było zacząć jej używać.

PROSTE CZYSZCZENIE - gładka powierzchnia prętów do suszenia sprawia, że łatwo się je czyści.

SPECYFIKACJA

  • długość robocza górnych prętów: 78,5cm

  • długość robocza bocznych prętów: 48cm

  • wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys): 168-175/54,5/109-123,5cm

  • wymiary po złożeniu (dł/szer/wys): 13/54,5/109,5cm

  • waga suszarki: 6,35kg

Możliwość prawidłowego suszenia odzieży skraca czas potrzebny do przygotowania jej do ponownego użytku, a dodatkowo zapewnia jej świeżość i trwałość. Rozkładana suszarka na ubrania to akcesorium, które łatwo rozstawić zaraz po wyjęciu go z opakowania i natychmiast można powiesić na nim świeżo przygotowane pranie. Dostarczana jest w całości i wymaga jedynie zamontowania opcjonalnych kółek, które ułatwiają jej przemieszczanie.

Długość robocza prętów, na których odbywa się suszenie to aż ~22m, dzięki czemu zmieści się na niej spora ilość ubrań, bielizny, czy też innych rzeczy, dla których zalecane jest suszenie w stanie rozwieszonym.

Emaliowana, a przez to gładka powierzchnia prętów pozwala na swobodne rozwieszanie odzieży bez ryzyka ewentualnego zahaczenia. Grubość prętów dostosowana jest do standardowej szerokości klamerek. Ułatwia to ich użycie i stabilne przyczepienie odzieży bez obawy o powstawanie nadmiernych zagnieceń, a także jej samoistne zsunięcie podczas mocniejszych porywów wiatru. Suszarka może być rozstawiona zarówno w mieszkaniu, na balkonie, jak również na tarasie, czy też w ogrodzie.

Nakładki ochronne zabezpieczają przed ewentualnym zarysowaniem powierzchni, na której jest rozstawiona. Metalowa konstrukcja jest stabilna, a mechanizm blokujący boczne skrzydła suszarki utrzymuje je w dwóch pozycjach, pod mniejszym bądź większym kątem.

Każde z bocznych skrzydeł unosi się niezależnie, dzięki czemu przy mniejszej ilości prania można zaoszczędzić miejsce, które potrzebne jest do suszenia. Dwa małe skrzydła znajdujące się wzdłuż górnej, środkowej powierzchni suszącej, dodatkowo zwiększają długość roboczą.

Opcjonalnie montowane kółka umożliwiają łatwe przestawianie suszarki, nawet podczas jej pełnego obciążenia. Suszarkę łatwo się czyści, zatem nawet po pozostawieniu jej na zewnątrz, można ją bardzo szybko przygotować do kolejnego użycia poprzez delikatne przetarcie. Biały kolor powierzchni suszarki na pranie bardzo dobrze kontrastuje z ewentualnymi zanieczyszczeniami np. w postaci kurzu. Dzięki temu łatwo dostrzec, że suszarkę należy wyczyścić, aby zabrudzenia nie przeniosły się na wilgotną, świeżo wypraną odzież. Suszarka jest stosunkowo lekka i po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca, więc łatwo ją przenosić i przechowywać w czasie, kiedy nie jest wykorzystywana.

DWA POZIOMY UŁOŻENIA

BLOKADA KÓŁEK

  • zabezpiecza przed przesuwaniem się suszarki.


Podpis
E-mail
Zadaj pytanie

paczka-w-ruchu(11).png